جابجایی و تشکر

به نام آنکه هر چه داریم و هر چه هستیم از اوست

سلام به تمامی دوستان و دوستداران شبکه های کامپیوتری ،

تا به امروز 6 جلسه از دوره سیسکو و درس CCNA رو پشت سر گذاشتیم و جناب مهندس محمدرضا افراشته رو در خدمتشون بودیم. از این تاریخ به بعد جناب مهندس ماهان صادقی فرد مسئولیت آموزش دوره سیسکو را دارند و این دوره را ایشان ادامه می دهند.

آقای صادقی فرد از دانش آموخته های دروس مایکروسافت و سیسکو می باشند و دارای مدارک این دوره ها می باشند و در حال حاضر نیز تدریس آموزشگاهی نیز دارند و افتخار دادند که در خدمتشون باشیم. امیدوارم که همواره از دروس ارائه شده در زمینه شبکه های کامپیوتری در این وبلاگ لذت ببرید.

در پایان بار دیگر از دوست بسیار خوبم آقای محمدرضا افراشته تشکر و قدردانی می کنم و البته امیدوارم در بخش های دیگر وبلاگ در خدمت ایشان باشیم.

شاد و سربلند باشید.

/ 3 نظر / 33 بازدید
سالار

سلام و درود به تو دوست عزیز هیچ فکر میکردی به این زودی سایتت بازدید کننده داشته باشه ولی من اومدم و دلم می خواد دوستامم بیان اگر لطف کنی لینک منو تو سایتت بزاری بهت قول میدم زود لینکتو به سایتم اضافه کنم حالا اگر لطف کنی ممنون میشم http://linkche.persianblog.ir لینک بازی پویا کشنده منتظرم

سوفی

سلام.روزبخیر خدا قوت ... شاد باشید همیشه[لبخند]

network beginner

سلام خسته نباشی آقا دستت درد نکنه خدایش خیلی استفاده کردم تو رو خدا تو زمینه ی شبکه بیشتر توضیح بدید اگه ممکن در مورد exam network comptia توضیح بدید .ممنون میشم. موفق باشی