خسرو شکیبایی رفت ...

به نام آنکه هر چه داریم و هر چه هستیم از اوست

فوت هنرمند عزیزمون خسرو شکیبایی رو خدمت دوستان عزیز تسلیت میگم. البته این وبلاگ یک وبلاگ تخصصی است ولی این شخصیت چنان برای بنده عزیز و دوست داشتنی بود که حیفم آمد چیزی ننویسم.

زمانی که خبر فوت ایشان را صبح حدود یک ساعت یا دو ساعت بعد از فوت ایشان توسط یکی از دوستان شنیدم چنان جاخوردم که اول بهش گفتم که شوخی نکن ، این شوخی خوبی نیست ، فکر کردم که این دوست من می دانست که من از شکیبایی خوشم می آید و می خواست مرا اذیت کند ولی وقتی لینک یک سایت خبری را برایم فرستاد من دیگر گریه ام برای چند لحظه در آمد.

به راستی که از دست دادن چنین هنرمندانی خیلی سخت است. امیدوارم که هنرمندان خوب دیگری که من عاشقانه بازی و خود شخصیت آنها را دوست دارم همچون عزت ا... انتظامی ، پرویز پرستویی و ... همواره در بین ما سلامت باشند و ما انسانها قدر آنها را بیشتر بدانیم.

یادمان باشد که شاید امشب باشیم ولی صبح فردایی دیگر خیر ...

چشم ها را باید شست...... جور دیگر باید دید......

روحش شاد.ناراحت

/ 9 نظر / 31 بازدید
رها

وای من وقتی شنیدم اصلا باورم نشد.من عاشق شکیبایی بودم.واقعا 20 بود.حیف شد هر کی می شنوه واقعا ناراحت می شه.[ناراحت] روحش شاد.

فاطمه

خدا بيامرزتشون منم وقتي خبر فوتشون را شنيدم واقعا ناراحت شدم البته بماند كه چقدر مورد تمسخر واقع شدم به خاطر اين ناراحتيم[ناراحت]

فاطمه

خيلي خيلي حيف شد بازيگر بزرگي را از دست داديم

فاطمه

یه ذره خوندم... این چند روز تعطیلی یه وقفه انداخت بینش هنوز شروع نکردم باور نمی کنم یه ماه گذشت... انشاالله که بتونم اون چیزی رو که می خوام رو یاد بگیرم باید از وقتم بهتر استفاده کنم!!!

سيامك

خيلي عالي بود خوشم آمداز چهره هنرمندوتك ستاره ايراني سينما استاد خسرو شكيبايي...هنوزهم ازسريالي كه نقش داشته بود...خانه سبز ... حسرت به دلم اگرتونستي برام بفرست به احترهم خسرو.. روحش شاد