کنفرانسهای آنلاین و سایت مفید سیسکو به پارسی

به نام آنکه هر چه داریم و هر چه هستیم از اوست

با سلام به تمامی دوستداران شبکه های کامپیوتری ،

در این پست قصد دارم که سایتی رو معرفی کنم که در زمینه آموزش آفلاین و آنلاین شبکه های کامپیوتری اعم از مایکروسافت ، سیسکو ، لینوکس ، میکروتیک و ... بسیار کارآمد است و تمامی آموزش ها به صورت رایگان به دوستداران این صنعت عرضه میشود. این وبلاگ و فروم با زحمت دوست عزیزمون استاد شفق زندی و دیگر دوستان پیاده سازی شده است و مدیریت آن با خود جناب زندی است. در این سایت در قسمت وبلاگ و فروم به اطلاعات و آموزش ها و فیلم های ارزشمندی دست پیدا خواهید کرد. لینک های مربط به وبلاگ و فروم از این قرار است:

http://blog.shafagh.com/persian

http://forum.shafagh.com

قابل توجه میباشد که در روزهای مختلف کنفرانس های آنلاینی بر اساس یک زمانبندی مشخص برگزار میشود که تمامی این کنفرانس ها توسط متخصصین این دوره ها عرضه میشود و کاملا به صورت رایگان میباشد. جهت مشاهده برنامه ها در روزهای مختلف و ثبت نام جهت حضور در کنفرانس آنلاین به لینک زیر مراجعه کنید.

https://shafagh1.webex.com

روز شنبه مورخ July 16, 2011 اولین دوره آموزش آنلاین دروس مایکروسافت نیز شروع میشود که از ابتدا با Microsoft Windows Server 2003 شروع به کار خواهیم کرد و بنده به آموزش آنها خواهم پرداخت. البته استادانی که در سایت مدیر فروم هستند و به آموزش میپردازند از متخصصین ارزنده ای هستند که بنده شاگرد آنها خواهم بود.

برای ثبت نام اولین جلسه آنلاین Windows Server 2003 به لینک زیر مراجعه کرده و Register نمایید:

https://shafagh1.webex.com 

 با مراجعه به لینک بالا بر روی تاریخ 16 جولای کلیک نمایید و بعد از ثبت نام یک ایمیل با توجه به اولویت ثبت نام به شما ارسال میشود که حاوی لینکی میباشد که شما میتوانید با لینک مورد نظر در روز و ساعت مقرر شده در ایمیل ، به جلسه وارد شوید.

× توجه نمایید که در صورتی که اولین بار است که از سیستم Webex سیسکو برای شرکت در جلسه آنلاین استفاده می نمایید حتما 30 دقیقه قبل از شروع جلسه به لینک مورد نظر وارد شوید تا برنامه سمت کاربر روی سیستم شما نصب شود تا بتوانید از جلسه استفاده نمایید.

در انتها از دوست و استاد عزیز جناب شفق زندی به منظور راه اندازی این امکان جهت بالابردن دانش افراد متخصص ایرانی تشکر و قدردانی میکنم.

شاد و پیروز باشید.لبخند

/ 9 نظر / 143 بازدید
el

سلام من از وبلاگ شما بازدید کردم و شمارو به بازدید از وبلاگ خودم به نام "چیزی که هیچ جا نمی تونی لنگشو ببینی" دعوت می کنم . اگر هم شما مایل بودید منو به اسم "چیزهایی که هیج پیدا نمیشه" لینک کنید و به بنده اطلاع دهید تا من هم شما رو لینک کنم با تشکر www.bazar.rozblog.com

saeed

ممنون که اطلاع رسانی می کنید. منم به دوستان شبکه ای خودم می گم. سربلند باشید

افشین ذریه

سلام، برای سهولت آموزش، وب سایتی رو راه اندازی کردیم تا تمام نیازهای آموزشی رو با همکاری وب سایتهای دیگر برطرف کنیم. اگه آموزشی لازم دارین، ما رو مطلع کنین تا در اسرع وقت ویدیو درخواستی شما رو تهیه و آپلود کنیم. منتظر اساتید و دانشجویان عزیز هستیم WWW.MAXLC.com

افشین ذریه

سلام، برای سهولت آموزش، وب سایتی رو راه اندازی کردیم تا تمام نیازهای آموزشی رو با همکاری وب سایتهای دیگر برطرف کنیم. اگه آموزشی لازم دارین، ما رو مطلع کنین تا در اسرع وقت ویدیو درخواستی شما رو تهیه و آپلود کنیم. منتظر اساتید و دانشجویان عزیز هستیم WWW.MAXLC.com

محمدرضا

سلام در رابطه با شبکه سایت خوبی راه انداختین.به سایت ما هم سری بزنید و نظرتون رو بدید ممنونم www.prozhe98.mihanblog.com

parsia

وبلاگ شما خیلی وقته که به روز رسانی نشده!!!